COURSES PROGRAM
Hall : WORKSHOP 1
09:00-12:00 KURS : İp/Thread Uygulamaları
13:00-15:00 KURS : Primer Cerrahi Teknikler - NO FEE
Dr. Metin Öztürk - Dr. Seda Yıldız
Hall : WORKSHOP 2
09:00-11:30 BOOTH CAMP : Dolgu Booth Camp
Dr. Erşan Ön
13:30-14:30 WORKSHOP : Akne skar tedavisi
Dr. Dilara Şerefhanoğlu Turgut
Hall : WORKSHOP 3
09:00-15:00 BOOTH CAMP : Dermoskopi
Dr. Raimonds Karls
Hall : Klinik 1
09:00-15:30 BOOTH CAMP : Lazer Lipoliz
Dr. Akif Mehmetoğlu, Dr. H. Murat Bulut, Dr.Amid Mahmudov
Hall : Klinik 2
09:00-15:30 BOOTH CAMP : Saç ekimi
Dr. Murat Küçüktaş, Dr.Tayfun Oğuzoğlu
Hall : WORKSHOP 1
08:30-10:30 KURS : Tırnak - NO FEE
Dr. Gülru Erdoğan
11:30-12:30 WORKSHOP : Dermoskopik terimler ve patolojik karşılıkları - NO FEE
Dr. Şirin Yaşar, Dr. Pembegül Güneş
13:30 -14:30 WORKSHOP : İnce dolgular ile yapılabilecek incelikler. (Slightly crosslinked dolgular)
Dr. Ömür Tekeli
15:00-17:00 WORKSHOP : Dolgu - iple alt yüz çalışması. V shape by fillers- threads
Dr. Ali Şahan
Hall : WORKSHOP 2
08:30-10:30 KURS : Temel Dolgu
13:30-14:30 WORKSHOP : Nucleofil: yeni jenerasyon Mezoterapi - NO FEE
Dr. Zahide Eriş
15:00-16:00 WORKSHOP : Yeni peelingler: Kimyasal Plasti - NO FEE
Dr. Gaye Arıkan
Hall : WORKSHOP 3
08:30-10:00 WORKSHOP : Iysate growth factors in hair restoration & wound management.
Dr. Fahad Usman
11:00-12:00 WORKSHOP : Botilinium Toksin Uygulamaları
Dr. Mustafa Bayram
13:30-14:30 WORKSHOP : Orta yüz - Göz altı anatomisi ve uygulamaları
Dr. Erşan Ön
15:00-16:00 WORKSHOP : Scarr Management
Dr. Ofir Artzi
Hall : Klinik 2
09:00-12:30 BOOTH CAMP : Saç ekimi
Dr. Murat Küçüktaş, Dr.Tayfun Oğuzoğlu
Hall : WORKSHOP 1
09:00-11:30 BOOTH CAMP : Orta - Altyüz Rejüvenasyon Kombine Tedaviler
Dr. Evren Gökeşme
Hall : WORKSHOP 2
08:30-10:00 WORKSHOP : How to design a REJUVENATION plan for your patient?
Dr. Ashraf Badawi
10:30 -12:30 BOOTH CAMP : Dolgu Booth Camp
Dr. Ömür Tekeli
14:30-15:30 WORKSHOP : Nose fillers
Dr. Lucia Calvisi
Hall : WORKSHOP 1
09:00-11:30 KURS : İleri Dolgu
14:30-15:15 WORKSHOP : EBD (Energy Based Devices) Enerji bazlı cihazlarla ilaç transferi - NO FEE
Dr. Ercan Çalışkan
Hall : WORKSHOP 2
09:00-10:30 WORKSHOP : Acne scarring
Dr. Firas Niaimi
11:00-12:00 WORKSHOP : Combination Treatment for Face and body Rejuvenation
Dr. Firas Handam
Hall : WORKSHOP 1
09:00-12:30 BOOTH CAMP : Dolgu Booth Camp
Dr. Lucia Calvisi
Hall : WORKSHOP 2
09:00-12:30 BOOTH CAMP : Dolgu Booth Camp
Dr. Ali Şahan
Hall : Hastane SALON
09:00-11:00 KURS : Botılinium Toksin Uygulamaları
Hall : Hastane Ameliyathane
08:30-13:30 BOOTH CAMP : Stem Cell Lipocube
Dr. Tunç Tiryaki
IMPORTANT DATES
  • Jun
    26
    | Deadline for Early Bird Registration Fees
  • July
    17
    | Deadline for Abstract Submisison
  • March
    20
    | Notification of Abstract Acceptance
  • September
    02 - 06
    | Congress Dates
MAIN TOPICS
  • Journal of Dermatologic Therapy Sessions
  • Skin Cancers in Transplant Patients
  • Psoriasis
  • Frontal Fibrosing Alopecia