KURS PROGRAMI
Salon : WORKSHOP 1
09:00-12:00 KURS : İp/Thread Uygulamaları
13:00-15:00 KURS : Primer Cerrahi Teknikler - NO FEE
Dr. Metin Öztürk - Dr. Seda Yıldız
Salon : WORKSHOP 2
09:00-11:30 BOOTH CAMP : Dolgu Booth Camp
Dr. Erşan Ön
13:30-14:30 WORKSHOP : Akne skar tedavisi
Dr. Dilara Şerefhanoğlu Turgut
Salon : WORKSHOP 3
09:00-15:00 BOOTH CAMP : Dermoskopi
Dr. Raimonds Karls
Salon : Klinik 1
09:00-15:30 BOOTH CAMP : Lazer Lipoliz
Dr. Akif Mehmetoğlu, Dr. H. Murat Bulut, Dr.Amid Mahmudov
Salon : Klinik 2
09:00-15:30 BOOTH CAMP : Saç ekimi
Dr. Murat Küçüktaş, Dr.Tayfun Oğuzoğlu
Salon : WORKSHOP 1
08:30-10:30 KURS : Tırnak - NO FEE
Dr. Gülru Erdoğan
11:30 -12:30 WORKSHOP : Dermoskopik terimler ve patolojik karşılıkları
Dr. Şirin Yaşar, Dr. Pembegül Güneş
13:30-14:30 WORKSHOP : İnce dolgular ile yapılabilecek incelikler. (Slightly crosslinked dolgular)
Dr. Şirin Yaşar, Dr. Pembegül Güneş
15:00-17:00 WORKSHOP : Dolgu - iple alt yüz çalışması. V shape by fillers- threads
Dr. Ali Şahan
Salon : WORKSHOP 2
08:30-10:30 KURS : Temel Dolgu
13:30-14:30 WORKSHOP : Nucleofil: yeni jenerasyon Mezoterapi - NO FEE
Dr. Zahide Eriş
15:00-16:00 WORKSHOP : Yeni peelingler: Kimyasal Plasti - NO FEE
Dr. Gaye Arıkan
Salon : WORKSHOP 3
08:30-10:00 WORKSHOP : Iysate growth factors in hair restoration & wound management.
Dr. Fahad Usman
11:00-12:00 WORKSHOP : Botilinium Toksin Uygulamaları
Dr. Mustafa Bayram
13:30-14:30 WORKSHOP : Orta yüz - Göz altı anatomisi ve uygulamaları
Dr. Erşan Ön
15:00-16:00 WORKSHOP : Scarr Management
Dr. Ofir Artzi
Salon : Klinik 2
09:00-12:30 BOOTH CAMP : Saç ekimi
Dr. Murat Küçüktaş, Dr.Tayfun Oğuzoğlu
Salon : WORKSHOP 1
09:00-11:30 BOOTH CAMP : Orta - Altyüz Rejüvenasyon Kombine Tedaviler
Dr. Evren Gökeşme
Salon : WORKSHOP 2
08:30-10:00 WORKSHOP : How to design a REJUVENATION plan for your patient?
Dr. Ashraf Badawi
10:30 -12:30 BOOTH CAMP : Dolgu Booth Camp
Dr. Ömür Tekeli
14:30-15:30 WORKSHOP : Nose fillers
Dr. Lucia Calvisi
Salon : WORKSHOP 1
09:00-11:30 KURS : İleri Dolgu
14:30-15:15 WORKSHOP : EBD (Energy Based Devices) Enerji bazlı cihazlarla ilaç transferi - NO FEE
Dr. Ercan Çalışkan
Salon : WORKSHOP 2
09:00-10:30 WORKSHOP : Acne scarring
Dr. Firas Niaimi
11:00-12:00 WORKSHOP : Combination Treatment for Face and body Rejuvenation
Dr. Firas Handam
Salon : WORKSHOP 1
09:00-12:30 BOOTH CAMP : Dolgu Booth Camp
Dr. Lucia Calvisi
Salon : WORKSHOP 2
09:00-12:30 BOOTH CAMP : Dolgu Booth Camp
Dr. Ali Şahan
Salon : Hastane SALON
09:00-11:00 KURS : Botılinium Toksin Uygulamaları
Salon : Hastane Ameliyathane
08:30-13:30 BOOTH CAMP : Stem Cell Lipocube
Dr. Tunç Tiryaki
ÖNEMLİ TARİHLER
  • Haziran
    26
    | Erken Kayıt Son Başvuru Tarihi
  • Temmuz
    03
    | Bildiri Özeti Son Gönderim Tarihi
  • Mart
    20
    | Bildiri Özeti Değerlendirme Bildirim Tarihi
  • Eylül
    02 - 06
    | Kongre Tarihi
ANA KONULAR
  • Journal of Dermatologic Therapy Sessions
  • Skin Cancers in Transplant Patients
  • Psoriasis
  • Frontal Fibrosing Alopecia